Užívateĺské rozhranie

Prečo sa zaregistrovať?

Portál Podlachuti.sk Vám ponúka množstvo výhod po Vašej registrácií.

Jednoduchá a bezpečná online objednávka jedla u donáškových služieb, kde každou Vašou objednávkou prispievate na Dobrého Anjela. Ako jediný Vám prinášame desiatky zliav u Vašich obľúbených donáškových služieb.

Najaktuálnejšie informácie o donáškových službách, rozvoze jedla, pracovných miestach. Donáškové služby môžete hodnotiť, komentovať, pridávať medzi obľúbené alebo zdielať na facebook – u.


Ochrana osobných údajov:

Vami poskytnuté údaje budú zhromažďované a spracovávané za účelom kontaktovania výhercu danej súťaže a na sprostredkovanie objednávky na portáli Podlachuti.sk. Údaje poskytujete dobrovoľne a nepovinne. Garantujeme, že Vaše údaje nebudú použité na iné marketingové účely a poskytované tretím stranám, okrem Vašej cielenej objednávky danej donáškovej služby. Taktiež máte právo požadovať opravu neúplných, nesprávnych údajov a likvidáciu týchto údajov. So zadanými údajmi budeme nakladať v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.


Podmienky používania portálu Podľachuti.sk
1.Registrácia

1.a – Všetky osobné údaje vyplnené pri registrácií budú využívané pre našu potrebu (kontaktovanie výhercu) a potrebu konkrétnej donáškovej služby na základne Vašej online objednávky. Osobné údaje nebudú poskytované tretím stranám a osobám. Na Vaše kontaktné údaje (adresa bydliska, e-mailová adresa) nebudú odosielané nevyžiadané pošty a reklamné prospekty tretích strán.
1.b - Registráciou súhlasíte s uverejnením Vášho užívateľského mena, pohlaví a záľub v profile na portáli.
1.c – Pre registráciu je potrebne uvádzať pravdivé informácie ( meno, priezvisko, adresa bydliska, PSČ, mesto, telefónne číslo, e-mailová adresa ) pre správnosť doručenia objednávky.
1.d – Vykonaná a potvrdená objednávka je záväzná a prípadná vzniknutá škoda pri zadaní nepravdivých údajov bude riešená podľa platných zákonov Slovenskej republiky.

2. Pridanie komentára

2.a – V dôsledku sprístupnenia portálu Podlachuti.sk širokej verejnosti je zakázané používať vulgarizmy, hanlivé výrazy, pridávanie príspevkov, ktoré propagujú rasizmus, nacizmus či iné hnutia smerujúce k potláčaniu práv osôb alebo pornografiu. V opačnom prípade si majiteľ portálu Podlachuti.sk vyhradzuje právo riešiť poškodzovanie dobrého mena súdnou cestou.

3. Ostatné podmienky

3.a – Majiteľ portálu Podlachuti.sk nie je zodpovedný za pridané komentáre. 3.b - Vyhradzujeme si právo odstraňovať komentáre s nekvalitným obsahom, hanlivými výrazmi a iným obsahom, ktorý porušuje platné zákony bez písomného upozornenia.

Reštaurácie v kraji:
Pietro
Nitrianska 5501/1
917 02 Trnava
 
Street coffe
Dunajská 26
811 08 Bratislava
 
Vulcano
Za plavárňou 3937
010 08 Žilina
 
Aktuálne zľavy v kraji
Pridajte aj svoj podnik
Reštaurácie v Bratislavskom kraji
Sole Mio
Grösslingova 31
811 01 Bratislava
Pizza Tedano
Cajlanská 63
902 01 Pezinok
Kogo
Hviezdoslavovo námestie 21
821 06 Bratislava
Burza klub
Vysoká 17
821 06 Bratislava
Bigger
Miletičová ul. 27
821 09 Bratislava
Sushi Mushi
Pečnianska 6
851 01 Bratislava
Aktivita užívateľov
Hodnotenie
  • mailiv komentoval/a recept Čínska ostrokyslá polievka (fotorecept). Syntetická polievka ako v zlom čínskom (kde varia vietnamci) bystre. Polievka z bujónu je vždy odsúdená na neúspech.Spraviť kvalitný vyvar a všetko by bolo inak.....
    3,8
  • Lubinka2208 hodnotil/a užívateľa Lubinka2208. Užívateľ ohodnotil užívatela 5 lyžičkami
    5,0
  • Lubinka2208 hodnotil/a užívateľa Lubinka2208. Užívateľ ohodnotil užívatela 3 lyžičkami
    5,0
Zoznam reštaurácií
Aktuálne zľavy Celkom zliav 0

Ľutujeme, ale tento obsah budete môcť vidieť až po oficiálnom spustení portálu Podlachuti.sk


Lorem

Lorem

Ešte nie ste zaregistrovaný?   Zaregistrujte sa


Zabudli ste heslo?

Zabudnuté hesloLorem

Administrácia pre majiteľov a prevázdkarov


Zabudli ste heslo?

Zabudnuté heslo


Vaša objednávka neobsahuje žiadne položky.